Soyovky, Tereza Smětalová

Webová stránka značky: Soyovky, Tereza Smětalová

V roce 2015 jsem poprvé "čuchla" k vosku a výrobě svíček. V té době se mi nejlépe pracovalo hlavně s palmovým voskem, učila jsem se na něm. Chvíli poté jsem se však zamilovala do toho sójového, který u nás v ČR ještě nebyl tak známý. A tato láska vydržela až doteď, plus se k ní přidal ještě vosk kokosový a slunečnicovo-olivový.

První výrobky nemá cenu komentovat, každý nějak začíná :-D A ani po letech praxe, zkušeností, pokusů a omylů se člověk nemůže přestat učit, pokud chce lidem nabízet kvalitní a bezpečné produkty.

Postupem času jsem se zaměřila na čajové svíčky z přírodních vosků, protože ty mi na trhu chyběly. Jenže když jsem si uvědomila, kolik odpadu po čajovkách zůstává, osvítilo mě a zrodily se Soyovky - čajovky v recyklovaných kalíšcích a chvíli poté bezobalovky (náplně). A tímto "reuse/recycle" heslem se spolu se sestrou, která patří do týmu, řídíme doteď a snažíme se této myšlence věnovat do detailů, takže s tím souvisí i rozložitelné obaly, použité krabice i výplně pro odesílání balíčků apod.

 

Snažíme se stále přicházet s něčím novým a inovovat odvětví výroby svíček tak, aby se minimalizoval odpad při jejich pálení. Kromě bezobalových náplní čajových svíček u nás najdete i velké, 110g náplně do plechových nádob, nebo předpřipravený voňavý slunečnicovo-olivový vosk, který stačí roztopit ve vodní lázni/mikrovlnce a nalít do sklenice po vypálené svíčce.

 

Vyrábět jsem začala něco, v co 100% věřím. A věřím, že Soyovkám dáváte možnost být součástí vašich domovů právě z takových či hodně podobných důvodů. 

vyr 1103 Soyovky kokos napln1 1 light
25 Kč / ks
612
vyr 305 Soyovky kalisek kopie
50 Kč / ks
615
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu