Biopekárna Zemanka s.r.o.

Webová stránka značky: Biopekárna Zemanka s.r.o.

Poctivé české sušenky dle tradiční receptury. V bio kvalitě. Sušenky, kterým neodoláte! Vyrobené dle tradiční receptury v bio kvalitě.

Začali vyrábět v roce 2006 ve dvou - s maminkou, profesionální cukrářkou, která chtěla péct ty nejlepší sušenky. Dnes je jich více než 30, mají vlastní prodejnu, pekárnu a jejich produkty si koupíte v prodejnách po celé zemi i v zahraničí.

Do výrobků hned od počátku otiskli nadšení pro zdravé stravování a skvělou chuť. Ta vychází z těch nejkvalitnějších BIO surovin, poctivé ruční práce jejich pekařů a z rodinných receptů.

Pečou pro děti, alergiky i vegany, ale především pro všechny, kdo v jídle nechtějí umělé konzervanty, barviva a aromata. Pro všechny, kdo chtějí zažít čistou chuť přirozených a zdravých surovin. 

 

Podstatou jejich podnikání je také udržitelnost a šetrná výroba ohleduplná k životnímu prostředí. Suroviny proto odebírají od českých dodavatelů a lokálních eko farmářů. Využívají principy cirkulární ekonomiky, která zpracovává už jednou použité suroviny.

Produkty balí do snadno recyklovatelných obalů a dodávají je i do bezobalových prodejen. Pro rozvoz využívají sdílenou dopravu. Odebírají energii jen z obnovitelných zdrojů. A míří dál. Jiná cesta pro ně vůbec není myslitelná.

 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Zpět do obchodu