Neohodnoceno

Trinutka - Lískové ořechy kakao datle

Lískové ořechy, tmavé kakao a trocha datlí pro dochucení. Veganské lahodné kakaové máslo, které obsahuje pouze tyto tři ingredience.

Skladem (4 ks)
Značka: Trinutka
330 Kč / ks
Kategorie: Potraviny

Detailní popis produktu

Vůně lískových oříšků s kakaem je nezaměnitelná! A když k tomu přidáte hrstku datlí, kterých je zde pouze 15%, získáte jedinečnou kombinaci vůní a chutí, na kterou Vám jedna lžička stačit nebude. Tuto Trinutku milují labužníci tmavé čokolády a všichni, kteří mají rádi jednoduché složení. Pro výrobu byly použity opravdové datle.

Produkt označený LOW-CARB:
- je stravování založené na omezeném příjmu sacharidů a naopak vyššímu příjmu potravin s bohatým obsahem proteinů a tuků. Lidské tělo obvykle k nabývání energie využívá cukr nebo glukózu, kterou získává ze složenějších sacharidů v potravě a ukládá ji po kratší dobu v játrech nebo svalech. Pokud tento zdroj energie omezíme, tělo je nuceno ke svému chodu využít záložní zdroj, čímž je tuk. To vede k poměrně rychlému snížení hmotnosti a zlepšení dalších metabolických vlastností (např. snížení hladiny cukru v krvi, snížení pocitu hladu, hormonová rovnováha, zlepšení kognitivní funkce, omezení rizika cardiovasculárních onemocnění a stabilizace výkyvů nálady).
 

Složení: 
jádra lískových ořechů 80%, datle sušené 15%, kakao extra tmavé (obsah kakaového másla v kakau min 20%). Může obsahovat stopy dalších skořápkových plodů a mléka. 

Protože nepoužíváme emulgátory, které by produkt udržely homogenní, může časem dojít ke krystalizaci přírodního tuku na povrchu sklenice. Nejedná se o závadu, ale o důkaz čistoty našich produktů. Stačí rozmíchat.

Výživové údaje ve 100g produktu:

Energie v kJ   2406 kJ 
            v kcal 575 g

tuky

 - z toho nasycené mastné kyseliny

50,5 g

3,9 g

sacharidy

 - z toho cukry

26,0 g

13,5 g

bílkoviny 13,5 g
sůl 0,0 mg

 

Ořechová másla TRINUTKA jsou skvělá ořechová másla z hodnotných surovin s nízkým obsahem cukrů, bez konzervantů, sladidel a barviv. 

Proč si vybrat nás?

  • Jsme šetrní k přírodě - nepoužíváme palmový tuk, stáčíme do sklenic, sklenice vybíráme zpátky a opět plníme.
  • Používáme pouze hodnotné suroviny - vysoký obsah ořechů a arašídů, nízký obsah cukrů a jiných plnidel, žádné konzervanty, či barviva.
  • Jsme malá a mladá společnost - nákupem podpoříte trvale udržitelnou spotřebu a výrobu a tím...
  • ...nám uděláte obrovskou radost.

A hlavně, TRINUTKA je to nejlepší mlsání ať už na toast, do kaše, s ovocem nebo přímo na lžičku.

Zpět do obchodu