Neohodnoceno

Špaldová zvířátka kakaová

Špaldová kakaová zvířátka zachutnají všem malým členům rodiny.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
490 Kč / kg
Kategorie: Potraviny
Položka byla vyprodána…

Složení: mouka špaldová hladká 58 %, rýžový sirup, neztužený rostlinný tuk (slunečnicový olej a kakaové máslo v různém poměru, voda, emulgátor: slunečnicový lecitin, kyseliny: kyselina citronová), agávový sirup, kakaový prášek 2,6 %. Neobsahuje žádné kypřící látky. Může obsahovat stopy vajec, mléčných výrobků (včetně laktózy) a skořápkových plodů (lískové a vlašské ořechy).

 

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 1723 KJ /413 kcal
Tuky 15 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g
Sacharidy 61 g
- z toho cukry 16 g
Bílkoviny 7,5 g
Sůl 0,03 g
   
Hmotnost 100 g
Trvanlivost v měsících 10

 

Země původu: Česká republika

Poctivé české sušenky dle tradiční receptury. V bio kvalitě. Sušenky, kterým neodoláte! Vyrobené dle tradiční receptury v bio kvalitě.

Začali vyrábět v roce 2006 ve dvou - s maminkou, profesionální cukrářkou, která chtěla péct ty nejlepší sušenky. Dnes je jich více než 30, mají vlastní prodejnu, pekárnu a jejich produkty si koupíte v prodejnách po celé zemi i v zahraničí.

Do výrobků hned od počátku otiskli nadšení pro zdravé stravování a skvělou chuť. Ta vychází z těch nejkvalitnějších BIO surovin, poctivé ruční práce jejich pekařů a z rodinných receptů.

Pečou pro děti, alergiky i vegany, ale především pro všechny, kdo v jídle nechtějí umělé konzervanty, barviva a aromata. Pro všechny, kdo chtějí zažít čistou chuť přirozených a zdravých surovin. 

 

Podstatou jejich podnikání je také udržitelnost a šetrná výroba ohleduplná k životnímu prostředí. Suroviny proto odebírají od českých dodavatelů a lokálních eko farmářů. Využívají principy cirkulární ekonomiky, která zpracovává už jednou použité suroviny.

Produkty balí do snadno recyklovatelných obalů a dodávají je i do bezobalových prodejen. Pro rozvoz využívají sdílenou dopravu. Odebírají energii jen z obnovitelných zdrojů. A míří dál. Jiná cesta pro ně vůbec není myslitelná.

 

Zpět do obchodu