Neohodnoceno

Soyka omáčka Chilli sin Carne s tempehem BIO - 500 g

Milovníci ostřejší mexické kuchyně a zároveň vegetariáni mají konečně možnost ochutnat kvalitní mexickou klasiku v Bio kvalitě!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: SOYKA
170 Kč / ks
Kategorie: Potraviny
Položka byla vyprodána…

Omáčku po ohřátí jde použít přímo do mexických kukuřičných tortill Piňáta nebo s rýží.
 

Chilli sin Carne se vyrábí z geneticky nemodifikovaných BIO sójových bobů pěstovaných v Rakousku. Je vyráběna nejmodernějšími technologiemi, které jí zachovávají její vysoké nutriční hodnoty.

Země původu: Česká republika

Náš sortiment se dělí na dvě části. Máme mléka a potom produkty, které se z mléka vyrábějí. Mléka jsou s příchutí nebo bez. V Čechách jsme ta s příchutí dělali do půllitrovek, ale dle reakcí zákazníků byla příliš velká, takže děláme čtvrtlitrovky a pro německý trh naopak půllitrová mléka. Ale třeba se to zase změní. Klasická mléka máme v litrové láhvi – natural a barista. Ochucená máme kardamon, karob a vanilku a občas uděláme červenou řepu s kořením, ta je také velmi dobrá. Pak máme další řadu, kam patří smetana na vaření, opravdový veganský kefír, jogurt a majonéza. Samostatnou kapitolu pak tvoří tofu a tempeh spolu s již zmiňovanými suky. V blízké době budou i další novinky, ale to si necháme jako překvapení. Kromě zmíněných produktů máme i nanuky, které děláme z naší sójové smetany. Tu smícháme s ovocem a to je vše. Všechny naše produkty jsou bez lepku, bez laktózy, bez klasického cukru, veganské – certifikované švýcarským V-label od ČVS. A pochopitelně bio.

Zpět do obchodu