Neohodnoceno

Sojové nudličky

Sójové nudličky patří mezi výrobky ze sójového extrudátu. Tento produkt ocení stejně tak vegetariáni jako lidé, kteří se masa nechtějí zcela vzdát. Maso se se sójovými nudličkami může velmi dobře doplňovat a skvěle tak obohatí váš jídelníček.

Skladem (1,732 kg)
82 Kč / kg
Kategorie: Potraviny

Na rozdíl od masa jsou sójové nudličky snadno stravitelné, lze je použít i jako předtréninkové jídlo. Jejich další předností je vysoká nutriční hodnota za nízkou nákupní cenu.

Svým tvarem připomíná produkt maso nakrájené na nudličky, takže jej můžeme využít v pestré škále jídel. Výborně se hodí do jídel jako je čína, kung pao, může být přísadou do zeleninových pokrmů. Sójové nudličky dobře vážou chuť omáček či doprovodných surovin a po té se stávají mnohem atraktivnějšími.

Sójové nudličky oceníte také na cestách a dovolených, kde je přeprava a skladování masa problematičtější. Příprava sójových nudliček je rychlá a snadná. Další předností je dlouhá trvanlivost produktu. Při skladování v suchém stavu vydrží bez ztráty na kvalitě až 12 měsíců.

Sójová bílkovina neobsahuje lepek, proto jsou sójové nudličky vhodné pro jedince trpící celiakií.

Návod na přípravu: 

Obsah sáčku vařte bez pokličky ve 2 litrech slané vody po dobu 30 min. Vodu slijte a přebytek vody po vychladnutí lehce vymačkejte.  

Složení: sójová mouka odtučněná

Nutriční hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota: 1497 kJ / 356 kcal
  • Tuky: 8 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
  • Sachridy: 14 g, z toho cukry 6,2 g
  • Bílkoviny: 49,6 g

Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Naše výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.

Nehledíme prvořadě na cenu, ale naší prioritou je kvalita potravin. Vytvořili jsme stovky originálních receptur, které jsme dokázali uvést na trh i s patřičnými certifikáty a atesty. Jako jedni z mála máme například oddělenou balírnu na bezlepkové potraviny. Důsledně dodržujeme podmínky všech úřadů i atestací.

Zpět do obchodu