Neohodnoceno

Rýže dlouhozrnná bílá

Vyniká svou krásnou barvou a hedvábnou chutí, navíc je rychle připravena, je tedy vhodná k příprvě pokrmů, které chcete mít připraveny do 30 minut. Rýži postačí vařit 15 - 20 minut. Velmi vhodná k omáčkám nebo luštěninovým směsím. Pokud hledáte asijské chutě, dejte si "smaženou" rýži se zeleninou.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: FOODISH s.r.o.
37 Kč / kg
Kategorie: Potraviny
Položka byla vyprodána…

Skladujte v suchu.

Země původu: Myanmar

Naše záruka kvality

Jsme menší česká firma složená z nadšenců do řemesla. Mezinárodní obchod je pro nás denní chléb. Specializujeme se především na zdravou výživu, nejvíce luštěniny, obiloviny a výrobky z nich. Suroviny u nás balíme a zboží dodáváme pro B2B a B2C pod značkou Arax, která je již od roku 1997 synonymem pro kvalitní a cenově dostupné potraviny.

V zájmu kvality a bezpečnosti potravin máme zaveden certifikovaný systém IFS Food a řízení kritických bodů (HACCP), které nám napomáhají držet vysoký standard kvality.

Naše poslání

Přinášet lidem vynikající výrobky s nejlepším poměrem ceny a kvality, se snadnou dostupností pro co nejširší okruh zákazníků. Podporovat zdravý životní styl a posilovat vitalitu nás všech i budoucích generací. Naše motto je „chutně jíst, zdravě žít.“

Zpět do obchodu