Neohodnoceno

Rýže Basmati

Basmati je nejrozšířenějším druhem rýže na indickém subkontinentu.

Pro svou jemně oříškovou chuť a jedinečnou vůni ji místní nazývají královnou vůní, což ostatně slovo basmati znamená.

Tato bílá rýže je přirozeně bez lepku a snadno stravitelná. Její dlouhá zrna jako příloha výborně ladí se všemi kuchyněmi, nejen s indickou.

Skladem (>5 kg)
Značka: FOODISH s.r.o.
85 Kč / kg
Kategorie: Potraviny

Použití

Rýži propláchněte a v poměru 1 hrnek rýže na 1,5 hrnku vody přiveďte k varu, osolte a vařte v nazakrytém hrnci, dokud se voda nevyvaří a rýže nebude měkká ( cca 15 minut). Po uvaření přebytečnou vodu slijte a můžete servírovat.

Země původu: Pákistán 

Naše záruka kvality

Jsme menší česká firma složená z nadšenců do řemesla. Mezinárodní obchod je pro nás denní chléb. Specializujeme se především na zdravou výživu, nejvíce luštěniny, obiloviny a výrobky z nich. Suroviny u nás balíme a zboží dodáváme pro B2B a B2C pod značkou Arax, která je již od roku 1997 synonymem pro kvalitní a cenově dostupné potraviny.

V zájmu kvality a bezpečnosti potravin máme zaveden certifikovaný systém IFS Food a řízení kritických bodů (HACCP), které nám napomáhají držet vysoký standard kvality.

Naše poslání

Přinášet lidem vynikající výrobky s nejlepším poměrem ceny a kvality, se snadnou dostupností pro co nejširší okruh zákazníků. Podporovat zdravý životní styl a posilovat vitalitu nás všech i budoucích generací. Naše motto je „chutně jíst, zdravě žít.“

Zpět do obchodu