Neohodnoceno

Hraška na zahušťování - jemná

Hraška je unikátní česká výživná, a hlavně chutná směs hrachu a bezlepkových obilovin, která neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
160 Kč / kg
Kategorie: Potraviny
Položka byla vyprodána…

Hraška je unikátní česká výživná, a hlavně chutná směs hrachu a bezlepkových obilovin, která neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva. Obsahuje kvalitní bílkoviny a má vysoký obsah vlákniny a antioxidantů. Je zdrojem železa, hořčíku a zinku. Diabetici ocení, že má navíc nízký glykemický index, což je pro ně velmi důležité. Vlastnosti Hrašky umožňují snížení nebo úplné vynechání vajíček v pokrmech.

 

Použití: Polévky – vrchovatou lžící Hrašky (30 g) zahustíme 1,5 l polévky. Omáčky – 50 g Hrašky zahustí 600 ml vody (vývaru) na přípravu omáčky. Hraškou snadno nahradíme vejce v těstech a karbanátcích (1 vejce = 1 lžíce = cca 20 g Hrašky). Hraškou na zahušťování lze i obalovat.

Neobsahuje lepek, laktózu, glutaman sodný, konzervanty ani barviva!

Země původu: Česká republika.

Naším posláním je být opravdový partner našich odběratelů, přinášet pravidelné novinky a zaručenou kvalitu z celého světa. Výrobky, které Vám nabízíme jdou ruku v ruce s našimi hodnotami. Proto jsou všechny výrobky v naší nabídce 100% přírodní a pokud možno s BIO certifikací. Výrobky také nejsou testovány na zvířatech, respektují zdraví člověka a zároveň josu šetrné k životnímu prostředí.

Zpět do obchodu