Neohodnoceno

Granola brusinková bez lepku

Přirozeně bezlepková směs s brusinkami je vhodná na snídani, a je ideální v kombinaci s jogurtem, nebo mlékem.

Skladem (1,384 kg)
170 Kč / kg
Kategorie: Potraviny

Přirozeně bezlepková směs s brusinkami je vhodná na snídani, a je ideální v kombinaci s jogurtem, nebo mlékem. Směs je vyvážená a dodá Vám dostatek energie a živin na celé dopoledne. Brusinky jsou zároveň skvělým zdrojem antioxidantů.

Složení

pohankové vločky, SÓJOVÉ vločky, jahelné a rýžové křupinky, neztužený kokosový tuk, rýžový sirup, fruktóza, slunečnice, brusinky - 10% (brusinky, cukr, bezinkový koncentrát, slunečnicový olej, regulátor kyselosti - kyselina citronová)


Nutriční hodnoty

Energetická hodnota 1743kJ/417kcal
Tuky 15,67g
   z toho nasycené mastné kyseliny 7,31g
Sacharidy 57,24g
   z toho cukry 20,67g
Vláknina
Bílkoviny 10,47g
Sůl 0g

Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Naše výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.

Nehledíme prvořadě na cenu, ale naší prioritou je kvalita potravin. Vytvořili jsme stovky originálních receptur, které jsme dokázali uvést na trh i s patřičnými certifikáty a atesty. Jako jedni z mála máme například oddělenou balírnu na bezlepkové potraviny. Důsledně dodržujeme podmínky všech úřadů i atestací.

Zpět do obchodu