Neohodnoceno

Arašídy loupané pražené horkým vzduchem

Arašídy jsou mezi ořechy zajímavé nejen tím, že se jejich plod vyvíjí pod zemí, ale mají také blahodárné účinky na naše zdraví. Ze všech ořechů obsahují nejvyšší množství bílkovin 25 % a jsou zdrojem účinných antioxidačních i antibakteriálních látek.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Covitar s.r.o.
190 Kč / kg
Kategorie: Potraviny
Položka byla vyprodána…

Arašídy pozitivně ovlivňují krevní oběh, nemoci srdce a jsou vynikajícím lékem na nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že zpomalují stárnutí buněk, tkání a orgánů a zpomalují proces degenerace mozku, mají velice pozitivní vliv na zdravotní stav pacientů trpících neurologickými onemocněními, jako je např. Alzheimerova choroba. Dále arašídy napomáhají předcházet kardiovaskulárním onemocněním, cukrovce, kožním onemocněním a také chrání před tvorbou zubního kazu.

  • Alergeny: produkt obsahuje podzemnici olejnou (arašídy) a může obsahovat sojové boby, skořápkové plody, hořčici, oxid siřičitý a siřičitany
  • Skladování: skladujte v suchu při teplotě nejvýše 22 °C a relativní vlhkosti nejvýše 70 %.

Země původu: Nizozemsko

Covitar s.r.o. je dodavatelem sušeného ovoce, ořechů, přísad a polotovarů z ovoce v potravinářském průmyslu.

V naší firmě považujeme sušené plody především za přírodní lahůdku. Existuje mnoho druhů, příchutí a vůní, které jsou pro nás každodenní inspirací.

Zpět do obchodu