Neohodnoceno

Mandle v polevě z malin a bílé čokolády

Pražené mandle obalené v bílé čokoládě a prášku z lyofilizovaných malin. Chuť, která za to stojí.

Skladem (2,9 kg)
490 Kč / kg
Kategorie: Ořechy

Chcete-li získat každé dívčí srdce, běžte na to přes naše mandle v polevě z bílé čokolády, které jsou obalené malinovým prachem z mrazem sušených malin. Spojení těchto chutí je prostě dokonalé. Sušení mrazem (lyofilizace) uchovává v malinách všechny vitamíny a minerály.

Složení: 75% bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, laktóza, sušené odstředěné mléko, sojový lecitin E322, přírodní vanilková příchuť), 23% mandle, 2% sušené maliny

Nejširší výběr sušeného a lyofilizovaného ovoce, ořechů, super-potravin, semínek, sušeného ovoce a ořechů v polevách, ale i cukrovinek, želé a lékořice na našem e-shopu nebo kamenných prodejnách. Prioritou je nejvyšší kvalita produktů, které dovážíme přímo od farmářů, výrobců či zpracovatelů výhradně ze zemí původu. Náš sortiment jsme pro Vás doplnili o pečlivě vybrané zdravé potraviny, mezi kterými najdete ořechové pasty a másla, obiloviny, vločky, kaše, marmelády a džemy, ovocné pyré, kvalitní čokolády, tyčinky, sirupy, kávu a čaje, ale také například luštěniny nebo sušené houby, které splňují naše představy o nejvyšší kvalitě.

Zpět do obchodu