Neohodnoceno

Ponio deodorant Teatree a Lemongrass

Jeden z nejoblíbenějších a také nejúčinnějších deodorantů - čajovník s citrónovou trávou.
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Ponio
219 Kč / ks
Kategorie: Drogerie a kosmetika
Položka byla vyprodána…
Přírodní deodorant se silicemi čajovníku a citrónové trávy. Vůně patří mezi deodoranty mezi intenzivnější a také více účinnější. Vhodná pro muže i ženy, citrusově-svěží.

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i nepříjemnému zápachu. 
Mechanismus je vytlačovací (ne vytáčecí). Pazouch jemně pomíchejte v podpaží vícekrát, aby se začal tát a pouze potřebné množství, abyste ho
neměli příliš mnoho a nehrozilo ošoupání o oblečení (zejména těsně po nanesení). Proces vytištění je vratný, takže pokud jej vysunete příliš, zpět
se dá vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např. stůl), nepoužívejte tlak shora, jinak jej rozmačkáte.

PONIO je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodní mýdla, masážní kostky, deodoranty, šampony® (tuhé šampony), přírodní kondicionéry a další voňavé věci. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně v malých množstvích s maximální poctivostí, abyste vždy dostali do rukou kvalitní výrobek. Používáme vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonalujeme, a vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

 

Zpět do obchodu