Neohodnoceno

Ponio deodorant Růžová alej

Růžová alej není "prvoplánová kráska" jako ostatní deodoranty, možná nejprve pouvažujete, jestli se Vám líbí, má ale své vlastní svěže-sladké, jemné kouzlo.
Skladem (1 ks)
Značka: Ponio
219 Kč / ks
Přírodní deodorant se silicemi ho sho (čínského růžového dřeva), palmarosy a niaouli - směs vytváří jemnější, svěží vůni s dřevito-květinovými tóny. 
Vůně není příliš ostrá, trošku více ženská, ale použitelná i pro muže (potmě, nebo trošku problémem může být růžový odstín obalu;-)). Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale jeho antibakteriální účinek zabraňuje rozkladným procesům potu a tedy i nepříjemnému zápachu.
Mechanismus je vytlačovací (ne vytáčecí). Pazouch jemně pomíchejte v podpaží vícekrát, aby se začal tát a pouze potřebné množství, abyste ho
neměli příliš mnoho a nehrozilo ošoupání o oblečení (zejména těsně po nanesení). Proces vytištění je vratný, takže pokud jej vysunete příliš, zpět
se dá vrátit poklepáním o tvrdou podložku (např. stůl), nepoužívejte tlak shora, jinak jej rozmačkáte.

PONIO je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodní mýdla, masážní kostky, deodoranty, šampony® (tuhé šampony), přírodní kondicionéry a další voňavé věci. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně v malých množstvích s maximální poctivostí, abyste vždy dostali do rukou kvalitní výrobek. Používáme vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonalujeme, a vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

 

Zpět do obchodu