Neohodnoceno

Ponio deodorant Mint sodafree

Svěží, chladivý deodorant bez sody s mátou peprnou a tea tree jsme si okamžitě zamilovali - díky němu můžete mít svěží podpaží bez podráždění :-).

Skladem (1 ks)
Značka: Ponio
219 Kč / ks

Přírodní deodorant s esenciálními oleji z máty a čajovníku je ideální pro svěží start do nového dne. Vůně je univerzální pro muže i ženy, při aplikaci příjemně výrazná a zároveň jemnější během dne.

Deodorant neobsahuje sodu, ale je založen na deodoračním účinku sloučenin hořčíku, diatomitové zeminy a přírodních esenciálních olejů a silic. Proto je možné, že konkrétně pro váš typ potu bude více či méně účinný než deodorant na bázi sody, a zároveň je dobrou alternativou k deodorantu na bázi sody, pokud na něj vaše pokožka reaguje podrážděním.

Deodorant nezabraňuje přirozenému pocení, ale svým antibakteriálním účinkem zabraňuje procesu rozkladu potu, a tím i nepříjemnému zápachu. Mechanismus je extruzivní (nikoliv expulzní). Několikrát jemně přejeďte po podpaží, aby se začal rozpouštět, a to jen v nezbytném množství, aby ho nebylo příliš mnoho a nehrozilo, že si ho poškrábete na oblečení (zejména těsně po aplikaci). Proces vymačkávání je vratný, takže pokud jej příliš vytlačíte, lze jej vrátit zpět poklepáním na tvrdou podložku (např. stůl), nedoporučuje se používat tlak shora.

Složení: Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE , Diatomaceous EarthE , Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Linalool*.
E Ecocert ; * přirozeně obsaženo v éterických olejích

PONIO je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodní mýdla, masážní kostky, deodoranty, šampony® (tuhé šampony), přírodní kondicionéry a další voňavé věci. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně v malých množstvích s maximální poctivostí, abyste vždy dostali do rukou kvalitní výrobek. Používáme vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonalujeme, a vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

 

Zpět do obchodu