Neohodnoceno

Náplň do deodorantu PONIO lemongrass bezsodý

Náplň do deodorantu - bez obalu

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Ponio
149 Kč / ks
Kategorie: Drogerie a kosmetika
Položka byla vyprodána…

Náplň do deodorantu - bez obalu, kterou lze použít několika způsoby:

naplnění obalu od deodorantu Ponio nebo jakéhokoli jiného (důkladně omytého) deodorantu - deodorant můžete mírně zahřát (tak, aby změkl pouze na konzistenci těsta) a "vtlačit" ho lžičkou do obalu/tuby nebo ho zcela rozpustit do tekutého stavu (ve vodní lázni, na nejšetrnější stupeň na plotýnce, v mikrovlnné troubě na několik sekund...) a nalít do obalu/tuby. POZOR - deodorant rozpusťte jen natolik, abyste ho mohli nalít, nezahřívejte ho příliš, mohli byste získat nerovnoměrně usazenou účinnou a ošetřující vrstvu. Abyste tomu zabránili, náplň průběžně míchejte. Vezměte také v úvahu, že deodorant "vymačkaný" do tuby bez rozpuštění bude mít měkčí konzistenci než deodorant, který byl rozpuštěn a nalit.
použití bez obalu - pokud nemáte vhodnou tubu/obal, můžete deodorant používat jednoduše tak, že jej budete držet v ruce (jako masážní kostku) - s deodorantem lze manipulovat, aniž byste jej museli vysypat do obalu. V takovém případě deodorant skladujte ve vzduchotěsném obalu (např. přenosném) a používejte ho vždy z jedné strany (abyste zabránili vysychání a dobře ho rozetřeli, můžete ho při použití pro snadnější aplikaci pokapat vodou).
Úprava konzistence - pokud vám nevyhovuje konzistence deodorantu, můžete jej zředit jakýmkoli jemným olejem bez zápachu v poměru olej:náplň = 1:4-6. Do nevonné náplně můžete přidávat esenciální oleje podle libosti - volte nízké koncentrace kolem 1 % esenciálních olejů a kvalitní esenciální oleje, doporučuji Hanus.

PONIO je slovenská značka ručně vyráběné kosmetiky - přírodní mýdla, masážní kostky, deodoranty, šampony® (tuhé šampony), přírodní kondicionéry a další voňavé věci. Všechny výrobky jsou vyráběny ručně v malých množstvích s maximální poctivostí, abyste vždy dostali do rukou kvalitní výrobek. Používáme vlastní receptury a postupy, které neustále zdokonalujeme, a vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.

 

Zpět do obchodu