Neohodnoceno

Menstruační kalíšek S FAIR v pytlíčku

Menstruační kalíšek od FAIR SQUARED je měkký menstruační kalíšek vyrobený z přírodního kaučuku, se kterým se spravedlivě obchoduje.

Skladem (1 ks)
Značka: FAIR SQUARED
489 Kč / ks

Menstruační kalíšek od FAIR SQUARED je měkký menstruační kalíšek vyrobený z přírodního kaučuku, se kterým se spravedlivě obchoduje. Nevstřebává krev, ale shromažďuje ji. Je vhodný pro slabé i silné dny, protože pojme třikrát více než běžný tampon a poskytuje delší ochranu. Period Cup je opakovaně použitelný, snadno se čistí vodou a při cvičení není nápadný. Na rozdíl od menstruačních kalíšků ze silikonu nebo plastu je menstruační kalíšek hygienický výrobek vyrobený z materiálu šetrného k životnímu prostředí. Vyrobeno ze 100% přírodního kaučuku ze Srí Lanky s certifikací Fair Trade a FSC.

Velikost S pojme 8 ml, je 6,1 cm vysoká a má průměr 3,8 cm. Doporučení: Vhodné pro osoby, které mají velmi slabé krvácení.

Spravedlivé obchodní podmínky, odpovědnost k životnímu prostředí, přísné "ne" dětské práci a testování na zvířatech - spravedlnost je pro nás něco, co by mělo být spojeno se všemi oblastmi. Co uplatňujeme také v rámci FAIR SQUARED? Multikulturní, silně angažovaný tým s požadavkem dělat svět lepším místem. Tím v našem týmu spojujeme nejen tyto schopnosti, ale i další, které stojí za zmínku. S hrdostí oznamujeme, že jsme společnost s obdivuhodnými lidmi, kteří jsou silně zaměstnáni pro dobro.

Zpět do obchodu