Neohodnoceno

Adventní sada svíček

Adventní sada motaných svíček obsahuje 4ks svíček ze včelího vosku o průměru 3cm a výšce 10/13/16/19 cm. 3cm výškový rozdíl mezi jednotlivými svíčkami je cca 1,5 hodiny hoření.

Skladem (>5 ks)
Značka: Světlo od včel
287 Kč / ks
Kategorie: Doplňové zboží
Adventní sada motaných svíček
 
Sada obsahuje 4ks motaných svíček ze včelího vosku o průměru 3cm a výšce 10/13/16/19 cm. Toto odstupňování je z důvodu užití této sady na adventní věnec. 3cm výškový rozdíl mezi jednotlivými svíčkami je cca 1,5 hodiny hoření. Celkově si užijete okolo 30 hodin klidného hoření.
 
Tyto svíčky byla vyrobeny ručně z pravého včelího vosku vyčištěného do nejvyšší možné kvality. Včelí svíčky mají oproti běžným, zejména parafínovým svíčkám mnoho výhod – jsou 100% přírodní, mají příjemnou medovou vůni, stabilně hoří, neprskají, pohlcují nepříjemné pachy včetně cigaretového kouře, ionizují ovzduší a blahodárně působí na naše smysly.
 
Svíčky obecně doporučujeme zapalovat na nehořlavém povrchu buď volně stojící nebo v kalíšku, či svícnu a držet mimo dosah dětí.

Rádi bychom vám ukázali naši tvorbu v podobě širokého množství včelích produktů a budeme moc rádi, když si například vyberete nějakou svíčku, budete s ní spokojeni a tím podpoříte náš projekt Světlo od včel.
Svíčky se snažíme pořád vylepšovat. Vosk několikrát čistíme, aby byl esteticky pěkný a lépe hořel a pořád rozšiřujeme sortiment, aby si u nás vybral opravdu každý to, co je jeho srdci nejbližší.

Zpět do obchodu